הדפסת תמונות מהטלפון הנייד

חלק גדול מאיתנו משתמשים בטלפון הסלולרי כמצלמה עיקרית ואפילו בלעדית. אחרי שצילמנו תמונות טובות, שלחנו לחברים, העלינו סטורי ואפילו גיבינו בענן – לפעמים נשארים עם תחושה שזה לא מספיק. מה נשאר? כמובן – להדפיס את התמונות, שיהיה לנו למזכרת.

יש חנויות ודוכנים רבים שמאפשרים הדפסת תמונות מהטלפון הנייד, אבל אנחנו מדברים כאן על פתרונות עצמאיים, כלומר – מדפסות לתמונות מהטלפון הסלולרי. לרוב המחיר לא גבוה, אבל צריך לקנות נייר מיוחד (קצת כמו קפסולות במכונת קפה). מדובר במדפסות שמטרתן היא בעיקר שעשוע וכיף, וזו לא הדפסה איכותית כדי להגדיל ולתלות על הקיר פוסטרים עצומים. מה שכן, המדפסות האלה מאפשרות הדפסה מיידית וזריזה של תמונות חמודות שצילמתם, ושמירת מזכרת פיזית. הנה כמה מדפסות מצוינות שאפשר לקנות ולהדפיס איתן את התמונות שצילמתם בסמארטפון:

מדפסת לנייד של קודאק – KODAK Step Wireless

מדפסת לטלפון שעובדת גם עם אייפון וגם עם אנדרואיד. מדפיסה דרך בלוטות' או NFC. ההדפסה מתבצעת על נייר שהדיו כבר מוטמע בו, לכן אין צורך במחסניות דיו. הגודל של התמונה – 5 ס"מ על 7.6 ס"מ.

התמונות מודפסות על נייר חזק שלא נקרע. קצב הדפסה של תמונה בדקה. מחיר באמזון – 70 דולר.

למידע נוסף ורכישה

=-=-=-=

מדפסת לסלולרי של HP – דגם HP Sprocket Select

הדפסת תמונות מהטלפון

למי שהלוק חשוב לו לא פחות מההדפסה – מדפסת מעוצבת לטלפון הנייד של HP. נטענת במחסניות של 10 תמונות – התמונה מודפסת ישירות על הנייר בטכנולוגיית ZINK ללא צורך במחסנית דיו.

התמונות המודפסות קצת יותר גדולות מהסטנדרט של מדפסות כאלה – כ-5.8 ס"מ על 8.6 ס"מ. ניתן לקנות נייר ביחד עם המדפסת בעסקה משתלמת למדי. מחיר באמזון: 77.5 דולר.

למידע נוסף ורכישה

=-=-=-=

מדפסת לתמונות מהנייד של פוג'י פילם – Fujifilm Instax Mini Link

אחת המדפסות הפופולריות בתחום הדפסת התמונות מהסלולר. מגיעה במגוון צבעים כיפיים, ומייצרת תמונות קטנות בסגנון פולארויד. מדפיסה במהירות – כ-12 שניות, ועובדת בטכנולוגיית בלוטות'. האפליקציה של המדפסת מאפשרת להוסיף אפקטים ועיצובים שונים לתמונות. מחיר באמזון – 125 דולר.

למידע נוסף ורכישה

=-=-=-=

מדפסת זולה להדפסת תמונות מהסלולרי – KiiPix Portable

המדפסת הזו עובדת עם נייר של פוג'י פילם, והיא פחות קומפקטית מהאחרות, אבל זולה משמעותית – המחיר שלה באמזון הוא 35 דולר.

המדפסת הזו היא ידנית ולמעשה עובדת קצת כמו סורק או מקרן שקופיות – מניחים את הטלפון על החלק העליון ומסובבים את הכפתור התחתון במדפסת, והתמונה יוצאת החוצה.

למידע נוסף ורכישה

=-=-=-=

מדפסת תרמית להדפסת מדבקות – Memoking T02

זו אופציה קצת שונה מהרגיל. מדובר במדפסת קטנה מאוד, שמדפיסה מדבקות בטכנולוגיה תרמית. התמונות הן בשחור-לבן בלבד, ובטכנולוגיה כזו אי אפשר לצפות לאיכות גבוהה. זו מדפסת שמתאימה לשעשוע ולמי ששומר סקראפ בוק או מנהל בולט ג'ורנל. אפשר להדפיס גם כל מיני פתקים, סימניות והערות באמצעות המדפסת הזו.

המחיר באמזון – 40 דולר.

למידע נוסף ורכישה