מקלדת מכנית זולה במראה רטרו

5 מקלדות מכניות זולות שאפשר לקנות באמזון

מקלדות מכניות הן כבר לא עניין למשוגעים לדבר בלבד. אם אתם רוצים מקלדת גיימינג איכותית, או פשוט מעדיפים להקליד על מקלדת שנותנת תחושה טובה באצבעות, ולא אוהבים את מקלדת הצ'יקלט המזעזעת של הלפטופ שלכם, למשל, יהיה לכם כיף להשתמש במקלדת מכנית.

מקלדות מכניות נחשבות ואיכותיות במיוחד יכולות לעלות אפילו 1,000 שקל ויותר. אבל לא חייבים להוציא סכומים כאלה. למעשה, אם אתם רק מתחילים את דרככם בעולם המקלדות המכניות, כדאי לכם להתנסות בעדינות, לפני שההתמכרות תרים את ראשה המכוער ותתחילו לבזבז המון כסף על מקלדות עם סוגי מקשים וסידורי מקשים שונים.

אתם יכולים לקנות מקלדות מכניות בישראל אם מתחשק לכם, אבל אי אפשר להתחרות במחירים של אמזון, במיוחד כשמדובר במקלדות מכניות זולות. החסרון: המקלדות ללא אותיות בעברית. אם אתם ממש צריכים אותיות בעברית, אפשר לחרוט על המקלדת בלייזר או להדביק עליה מדבקות. אבל סביר להניח שאם אתם רוצים מקלדת מכנית, אתם יודעים הקלדה עיוורת ולא מוכרחים אותיות בעברית כדי להראות לכם איפה כל אות נמצאת.

מקלדות מכניות זולות

מקלדת מכנית של RisoPhy

מקלדת מכנית בתצורה מלאה (104 מקשים), בצבע שחור עם תאורת RGB (אלא מה).

מקלדת מכנית של RisoPhy

הסוויצ'ים לא ממותגים, אבל היצרן מצהיר עליהם כ"קליקי" וכחולים, ויש סרטונים בעמוד המוצר באמזון שדרכם אפשר לשמוע את סאונד ההקלדה. המקשים גדולים ועם פונט בולט וברור.

מחיר: כ-45 דולר כולל משלוח.

למידע נוסף ורכישה באמזון

מקלדת מכנית 104 מקשים של Black Shark

מקלדת מכנית של בלאק שארק, בצבע שחור עם תאורת RGB. מדובר במקלדת חוטית בסיסית – התאורה ניתנת לתכנות. סוויצ'ים כחולים וקליקיים, עם הבטחה לעד 50 מיליון הקשות. אפשר ליצור פקודות מאקרו במקלדת.

מחיר: כ-60 דולר כולל משלוח.

למידע נוסף ורכישה באמזון

מקלדת 60% של MageGee 

מקלדת מכנית סופר קומפקטית – 60%, בצבעים נאים של שחור/אפור/טורקיז. מגיעה עם סוויצ'ים אדומים (לינאריים, חלקים למדי, התנגדות נמוכה) ויש מקשי חצים ומקשי פונקציה. מקלדת מכנית זולה שמתאימה למי שאין לו מקום רב על השולחן, או אפילו כמקלדת ללפטופ או כזו שלוקחים למשרד.

נכון לכתיבת שורות אלה, המקלדת במחיר מבצע באמזון – כ-46 דולר כולל משלוח לישראל.

למידע נוסף ורכישה באמזון

מקלדת מחודשת BlackWidow V3 של רייזר

אם אתם מוכרחים מותג מוכר, הנה לכם מקלדת האלמנה השחורה של רייזר, גירסה V3, במחיר מפתה מאוד של פחות מ-90 דולר. המחיר נובע מכך שמדובר במקלדת מחודשת. מוצרי הגיימינג של רייזר ידועים באיכות שלהם, וזו מקלדת גיימינג מצוינת.

מקלדת מכנית מחודשת

מגיעה עם סוויצ'ים ירוקים של רייזר, כוח הפעלה של 50 גרם ומצוינת גם להקלדה. המקלדת מגיעה עם משענת למפרקי הידיים שמתחברת עם מגנט.

למידע נוסף ורכישה באמזון

מקלדת מכנית במראה רטרו של Havit

מקלדת מכנית זולה במראה רטרו

מקלדת עם 89 מקשים (85%), כולל נאמפד (בתצורה קצת יוצאת דופן, ראו בתמונה), בהנחה של 39% כרגע באמזון. הצבעים מגניבים למי שאוהב רטרו, חזק בצבע הכתום ובצבע השנהב לחלק המרכזי של המקלדת. סוויצ'ים אדומים של Jixian.

מחיר: כ-55 דולר כולל משלוח.

למידע נוסף ורכישה באמזון